IMG 1778 Nazwa projektu: Anna 53

Anna jest poetką, która z racji  niepełnosprawności porusza się od wielu lat na wózku. Obecnie Anna przede wszystkim potrzebuje wsparcia finansowego na zakup podnośnika do przenoszenia pacjenta oraz środków na niezbedną rehabilitację.

 

 

PEWNYM KROKIEM
"Idź przez życie pewnym krokiem, uśmiechaj się do ludzi i świata, kochaj, nie bój się miłości, to co dajemy innym, zawsze do nas wraca, ze zdwojoną siłą”
Anna Bojanowska

Opis projektu:

Ania jest osobą niepełnosprawną, poruszającą się od wielu lat na wózku. Od dziecka choruje na reumatoidalne zapalenie stawów, a do tego dochodzą inne schorzenia. Podlega opiece poradni specjalistycznych takich jak: neurologicznej, reumatologicznej, ortopedycznej, urologicznej i nefrologicznej. Przeszła wiele ciężkich operacji. Ania funkcjonuje dzięki pomocy innych, bo samodzielne funkcjonowanie jest niemożliwe. W codziennym życiu pomagają jej opiekunki. To wszystko wiąże się jednak z dużymi kosztami.

Ania stara się nie poddawać, chce być zaradną, potrzebną i samodzielną. Ale aby tak było potrzebuje wsparcia innych ludzi. Tak jak wszyscy ma marzenia i pragnie je realizować. Pisze książki oraz jeździ na turnusy rehabilitacyjne. Mimo pozytywnego nastawienia, życie często ją przerasta. Wiele rzeczy i spraw koniecznych dla lepszego życia Ani pozostaje wciąż bardzo odległe. Na zakup specjalistycznych sprzętów czy pokrycie kosztów rehabilitacji potrzebne jest wsparcie finansowe.

Jako Podopieczna Fundacji pragnę serdecznie podziękować wszystkim Darczyńcom za okazane mi wsparcie, które przyczyniło się do tego, że mogłam za wszelkie wpłaty na mój projekt oraz poprzez przekazany 1% podatku dokonać zakupu wózka elektrycznego i zlikwidować barierę archtektoniczną wokół mojego domu poprzez budowę stałego podjazdu. Radość ogromna. Ułatwienie w poruszaniu nieocenione, a tym samym większa samodzielność i niezależność.  Z serca DZIĘKUJĘ za wszytko!!!  Jednocześnie pragnę Was prosić o dalszą pomoc, tym razem w zebraniu środków na podnośnik dla osoby niepełnosprawnej, który jest mi niezbędnie potrzebny.

53 2017podjazd 1

 

Zachęcamy Cię do zapoznania się z twórczością Ani.
Odwiedź jej stronę
www.annabojanowska.j.pl
znajdziesz tam wiele ciekawych informacji.
Ponadto zachęcamy Cię do nabycia książek Anny. 
Kontakt z koordynatorką projektu Katarzyną pod numerem 608 39 55 65 

Poniżej podajemy numer rachunku, na który możesz przekazać darowiznę pieniężną dla Anny z dopiskiem: Anna 53

Fundacja Księdza Orione Czyńmy Dobro
ul. Lindleya 12, 02-005 Warszawa

Raiffeisen Bank Polska S.A. ul. Piękna 20, 00-549 Warszawa
Numer rachunku: 02 1750 0012 0000 0000 2315 5907

z dopiskiem: Anna 53

Kod SWIFT: RCBWPLPW
PL dla obrotów zagranicznych:
PL 02 1750 0012 0000 0000 2315 5907

 

Przekaż Annie darowiznę online 

 

Wesprzyj ten projekt przekazując 1% podatku

53