Drodzy Przyjaciele Fundacji w imieniu Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 4 im. Bohaterów spod Darnicy z Piastowa prosimy Was udostępniajcie, zapraszajcie i przypominajcie żeby głosować na „SP4”, a dzięki Waszemu wsparciu w Mikołajki do szkoły dotrze 1000 książek z Empiku :) 
Link do głosowania na Szkołę w Piastowie: http://www.empik.com/kultura/biblioteka/szkola-podstawowa-nr-4-im-bohaterow-spod-darnicy/

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów spod Darnicy z Piastowa to nasza zaprzyjaźniona placówka edukacyjna. Od 2010 roku Społeczność Szkoły w Piastowie wspiera ubogie afrykańskie dzieci ze szkoły w Misji Laare w Kenii w ramach projektu naszej Fundacji pn. „Szkoła dla dzieci w Laare” Ponadto szkoła angażuje się w nasze projekty ekologiczne poprzez cykliczną zbiórkę tonerów.

Piastów 1

Obecnie SP Piastów potrzebuje naszej pomocy. Szkoła bierze udział w ważnym konkursie pn. "Ksiażki są fajne i kropka". zorganizowanym przez EMPIK. W sesji zdjęciowej uczestniczyli uczniowie klasy 2b, przebrani za postacie ze znanych książek. Pojawiły się między innymi: Pippi Pończoszanka, Nela mała reporterka, Czerwony Kapturek, Księżniczki, Smok, Pan Kleks. Dzięki wyobraźni możemy przemienić się w bohaterów książek i przeżyć niesamowite przygody!

Głosujcie: http://www.empik.com/kultura/biblioteka/szkola-podstawowa-nr-4-im-bohaterow-spod-darnicy/

http://www.sp4piastow.pl/

GŁOSUJ NA „CZWÓRKĘ”!

Wszyscy wiemy, jak ważną rolę w życiu dziecka odgrywają książki, dlatego społeczność SP 4 w Piastowie bardzo prosi wszystkich MIESZKAŃCÓW wraz z PRZYJACIÓŁMI o wsparcie głosami naszej szkolnej biblioteki.

Szkoła Podstawowa nr 4 – chcąc ułatwić dzieciom dostęp do wspaniałej literatury – bierze udział w konkursie Empiku „Książki są fajne i kropka”. Jeśli chcesz, by dzieci były bystre, mądre, inteligentne i kreatywne oraz spodobał Ci się nasz pomysł na zabawę z książką zaprezentowaną na zdjęciu umieszczonym na stroniehttp://www.empik.com/kultura/biblioteka/szkola-podstawowa-nr-4-im-bohaterow-spod-darnicy/ ODDAJ NA NAS GŁOS!
Raz dziennie głosuj na „Czwórkę”
Dzięki Tobie możemy wygrać 1000 książek do szkolnej biblioteki. NIE BĄDŹ OBOJĘTNY! Wspomóż naszą szkołę, a będziesz miał realny wpływ na rozwój najmłodszych. Nic Cię to nie kosztuje, tylko jedno małe codzienne KLIK. Link do
głosowania:http://www.empik.com/kultura/biblioteka/szkola-podstawowa-nr-4-im-bohaterow-spod-darnicy/  Głosowanie trwa do 6 listopada.
Serdecznie dziękujemy!

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie SP 4 w Piastowie

AKTUALNOŚCI

Susza i głód w Kenii. Sytuacja jest dramatyczna. Jesteśmy ich nadzieją…

19-07-2020 Wyświetleń:163 Aktualności

Siostra Alicja Kaszczuk przesyła najnowsze informacje o sytuacji w Kenii: Sucha, kamienna sawanna rodzi tylko cierń i oset i może jeszcze paniczny strach, że dziś już nie da się dzieci oszukać, stawiając na ogniu pusty...

Czytaj więcej

Wypieczono 18 430 szt. bułek dla biednych na Madagaskarze

14-07-2020 Wyświetleń:190 Aktualności

BUŁKA DLA MALGASZKA bo dzielić się z bliźnim to mnożyć dobro Akcja trwa od lutego 2020 r. Twoja troska o Malgaszów przekłada się na realną pomoc w dożywianiu dzieci i rodzin. W imieniu Sióstr i...

Czytaj więcej

12 lipca godz. 19.00 Msza Św. za Darczyńców, Przyjaciół, Podopiecznych…

11-07-2020 Wyświetleń:179 Aktualności

Jak zawsze każdego 12-go dnia miesiąca modlimy się na Eucharystii za naszych Dobrodziejów, za Przyjaciół Fundacji, Podopiecznych i cały nasz zespół. W tym miesiącu 12-sty przypada w niezwykle ważnym dniu dla Polski. Dlatego będziemy szczególnie modlić...

Czytaj więcej

Julia 88 dzielnie walczy o zdrowie i dziękuje za 1% podatku

20-06-2020 Wyświetleń:336 Aktualności

Julia, nasza dzielna 3-latka walczy każdego dnia. Problem skoliozy staje coraz bardziej niepokojący i zagraża życiu dziecka. Rodzice odliczają już dni do wizyty u specjalisty w Zakopanem. Ponadto Julia ma coraz większe problemy z chodzeniem. Turnusy...

Czytaj więcej

Koronawirus- na ratunek Syrii

07-06-2020 Wyświetleń:366 Aktualności

W Europie jeszcze trwa walka z koronawirusem, jesteśmy tym bardzo zmęczeni ale mobilizujemy wszystkie siły i staramy się wracać powoli do normalności. A Syria??? Tam od 9 lat toczy się krwawy konflikt. Blisko połowa placówek...

Czytaj więcej

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

Bułka dla Malgaszka- razem dożywiamy dzieci z Madagaskaru

04-02-2020 Wyświetleń:5911 Akcje i wydarzenia

BUŁKA DLA MALGASZKA bo dzielić się z bliźnim to mnożyć dobroTo akcja dożywiania małych Malgaszów objętych projektem Adopcja na odległości dzieci z Misji Ankazoabo-Sud. Koszt...

Czytaj więcej

BIEŻĄCE AKCJE

Koronawirus na Madagaskarze. Akcja Mydło dla Afryki.

23-03-2020 Wyświetleń:1015 Bieżace akcje

Koronawirus na Madagaskarze. Kupujemy mydła. Wspomóż akcję. Stało się to, czego obawialiśmy się najbardziej. Wirus dotarł do bezbronnych malgaskich dzieci i rodzin. Nauka w szkole w...

Czytaj więcej

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

Konkurs

13-08-2018 Wyświetleń:5957 Konkurs

Czytaj więcej

INTENCJE MSZALNE

Zamów intencję mszalną

22-03-2018 Wyświetleń:7235 Intencje mszalne

Ofiara święta eucharystyczna Mszy św. jest centrum religii chrześcijańskiej, sercem kultu, duszą pobożności, niewypowiedzianą tajemnicą, która nam odsłania otchłań miłości Bożej, dla której...

Czytaj więcej

Nasi partnerzy

Joomla Module OT Client Logos Scroller powered by OmegaTheme.com
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami i potwierdzenie ich aby ukryć ten komunikat
Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzają się Państwo na ich zapisanie w pamięci Państwa urządzenia. Mogą Państwo samodzielnie zarządzać plikami cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w swojej przeglądarce. W związku z powyższym zgadzam się na przetwarzanie w celach analitycznych i statystycznych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze strony internetowej Fundacji Księdza Orione Czyńmy Dobro, w tym zapisywanych w plikach cookies przez administratora danych.
Więcej informacji... Potwierdzam